Sitemize Hoşgeldiniz.

SIMATIC Kontrolörler - Her şeyin arkasındaki görünmez güç

Kendimiz de dahil, her şeyi kontrol edebildiğimizi düşünüyoruz. Fakat bazı şeyler kontrol edilemez: tutkularımız, hislerimiz, içgüdülerimiz. Ve aslında böyle olması iyi – çünkü duygular olmadan hayatın ne anlamı kalır? Bunun dışındaki hemen hemen her şey için ise SIMATIC kontrolörleri geliştirdik.

SINUMERIK - Takım tezgahları dünyası için CNC portföyü

SINUMERIK CNC kontrol üniteleri, atölye, fason üretim ya da büyük çaplı seri üretim fark etmeksizin tüm makine tasarımları için en uygun otomasyon çözümünü sunar.

SINUMERIK ONE - Fikirlerinizi hayata geçirin

Doğuştan dijital CNC SINUMERIK ONE, fikirlerinizi hayata geçiriyor. SINUMERIK ONE, yüksek üretim yapan takım tezgahları için geleceğe uyumlu CNC sistemidir: Henüz ortaya çıkmamış yeni fırsatlar, fikirler ve iş modelleri ve sanal küre ile gerçek dünyanın kusursuz etkileşimi sayesinde yenilikleri daha hızlı hayata geçirmek için. SINUMERIK ONE, donanım bazlı güçlü bir yenilikten çok daha fazlasıdır. Dijital ikiziyle, dijital dönüşüm için kilit unsurdur ve iş süreçlerinin tamamen sanal ortamda simüle edilmesine ve test edilmesine yardımcı olur.