Sitemize Hoşgeldiniz.

LYTE / CliQ / CliQ II Serileri

Delta Elektronik, endüstriyel tip güç kaynaklarında, Fortune 500 listesinde de bulunan Dünyanın 1 numaralı güç kaynağı firmasıdır. 40 yılı aşkın güç kaynağı tecrübesi ve 500’den fazla model seçeneği ile tüm ihtiyaçlarınıza uygundur. Tüm güç kaynağı modellerinde aşırı voltaj, aşırı akım, aşırı sıcaklık, kısa devre, dalgalanma koruması standart olarak bulunmaktadır. Opsiyonel olarak yüksek IP sınıfı koruma ve özel alan sertifikaları da bulunmaktadır.

CHROME / sync / CliQ Acc / CliQ M Serileri

Delta Elektronik’in sunmuş olduğu endüstriyel ray tipi güç kaynakları, ihtiyacınıza uygun çözümler sunar. Tüm güç kaynağı modellerinde aşırı voltaj, aşırı akım, aşırı sıcaklık, kısa devre, dalgalanma koruması standart olarak mevcuttur. Opsiyonel olarak -40°C’de çalışmaya başlama, gelişmiş güç artırma ve akıllı izleme fonksiyonları bulunmaktadır.

PMC / PMH / PMT Serileri

Delta Elektronik, birçok farklı uygulama için geliştirilmiş pano tipi güç kaynağı serisi sunmaktadır. Korozyona dayanıklı alüminyum gövdeli inovatif PMC serisi, fiyatına göre çok daha fazla özelliğe sahip ekonomik PMT serisi ve ev içi elektrik uygulamaları güvenlik gerekliliklerini karşılamak için tasarlanmış PMH serisi ile uygulamanıza özel çözüm sunar.

PJT / PJ Serileri

Açık kasa güç kaynağı serisi, farklı tip voltaj çıkış seçeneklerini L kasa, kapalı kasa ve açık kasa opsiyonları ile sunar.