Sitemize Hoşgeldiniz.

DVP-MC / AH-EMC Serileri

VFD-L serisi dahili RS-485 Modbus haberleşmesi, din-raya montaj imkanı, dahili potansiyometre, entegre keypad ve ayarlanabilir taşıyıcı frekansı fonksiyonu gibi özellikleriyle düşük güç gerektiren uygulamalar için yüksek performanslı ve uygun maliyetli çözüm sunmaktadır.

C2000 Serisi

C2000 serisi, yüksek performanslı açık ve kapalı çevrim FOC kontrolüne sahip üst seviye ağır şart AC motor kontrol sürücüsüdür. Aynı anda enkoder, haberleşme ve ilave I/O kartları takılabilen modüler tasarımı, düşük arıza oranı ve rekabetçi fiyat avantajıyla müşterilerine sadece yüksek verimlilik değil aynı zamanda küresel pazarda rekabet edebilecek en ideal çözümü sunmaktadır.

CP2000 Serisi

CP2000 serisi fan ve pompa uygulamaları için tasarlanmıştır. 8 pompaya kadar eş yaşlandırmalı çoklu pompa kontrol fonksiyonunun yanı sıra PID kontrolü, flying start, frekans atlama, yangın ve by-pass modu, dahili BACnet haberleşmesi, opsiyonel ilave I/O ve haberleşme kartları gibi özellikleri ile en yüksek seviyede verimlilik ve enerji tasarrufu sağlar.

SS2 / SA2 / SX2 / SE / SV2 Serileri

DVP Serisi programlanabilir lojik kontrolörleri her çeşit endüstriyel otomasyon sisteminde yüksek hızlı, kararlı ve son derece güvenilir çözümler sunar. Yüksek hızlı giriş çıkışlara, zengin fonksiyon komutlarına ve tüm ihtiyaçlara uygun ek modüllere sahip DVP serisi ile basit uygulamalardan, motion kontrol uygulamaları Dahil kompleks tüm uygulamalara ince ve modüler yaklaşım.

AS218 / AS228 Serileri

Asansör uygulamaları için özel olarak tasarlanmış olan VFD-ED serisi yüksek güvenlik, verimlilik ve sürüş konforu için gerekli tüm yazılımsal ve donanımsal özelliklere sahiptir. Delta, global ve yerel teknik destek ağı ile birlikte yüksek performanslı insan ve yük asansörleri için en güvenilir çözümü sunmaktadır.

AH510 / AH520 / AH530 / AH560 Serileri

AH500 serisi PLC, arka şaseli modüler hale getirilmiş donanım yapısı, gelişmiş fonksiyonlar ve tamamen entegre edilmiş ISPSoft yazılımı kombinasyonu ile proses kontrol uygulamaları için sistem çözümleri sunar. AH serisi PLC yüksek hızda yüksek çalışma hassasiyeti sunmak için EtherCAT ile çok eksenli hareket kontrolü de sağlar.