Sitemize Hoşgeldiniz.

ASDA-B2 Serisi

ASDA-B2 serisi servo motor-sürücü ailesi hareket kontrol uygulamları için fiyat/performans garantisi sunar. Geniş ürün yelpazesi ile standart seviye uygulamalar için optimum çözüm ortağınızdır. 17-bit (160.000 ppr) çözünürlüklü enkodere sahip motorlar ile müşterilerinize hassas ve kararlı çözümler sunmanıza olanak verir.

ASDA-A2 Serisi

Hareket kontrol uygulamalarında ihtiyaç duyduğunuz ileri seviye özellikler için ASDA-A2 serisi uygun çözümler sunar. İleri seviye hareket fonksiyonlarını sürücü dahilinde çözmeye imkan tanıyan PR fonksiyonu ile yüksek kabiliyetli kontrolörlere ihtiyaç duymadan hızlı, kararlı ve hassas uygulamalar yapabilirsiniz.

ASDA-A2-F / ASDA-M Serileri

DMCNET (Delta Motion Control Network) gerçek zamanlı endüstriyel haberleşme sistemi, çok eksenli hareket kontrol uygulamaları için en uygun çözümü sunar. Delta AR-GE’sinde geliştirilen DMCNET, CNC çözümlerinden PC tabanlı endüstriyel uygulamalara kadar hız ve hassasiyet gerektiren bütün uygulamalarda çözüm sunan endüstriyel haberleşme protokolüdür.

ES Series

Geniş ürün gamı ile Delta enkoder ailesi birçok makine uygulamalarınız için kullanışlı ve idealdir. Magnetik ve Optik seçenekleri ile Asansör Kabin ve Kapıları, Paketleme Uygulamaları, Dolum Makineleri gibi bir çok alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Delta görüntü işleme sistemleri, geniş ürün portföyü ve aksesuarlarıyla birlikte kalite kontrol ve algılama uygulamalarınız için hassas ve gelişmiş çözümler sunar. Delta; kameralar, aydınlatma ekipmanları ve çok fonksiyonlu uygulama geliştirme araçları ile görüntü işleme sistemlerinde eksiksiz sistem sağlayıcınızdır.

NC200 / NC300 Serisi

CNC torna ve freze uygulamaları için tasarlanmış Delta CNC ürün ailesi, DMCNET haberleşme altyapısı ve ücretsiz sunulan programlama yazılımıyla ekonomik, esnek ve performanslı çözümler sunar. Delta servo motor ve sürücülerle mükemmel uyumu, kolay kurulum ve devreye alma özellikleriyle öne çıkan NC Serisi, çevresel ekipmanlarıyla birlikte projenizin tüm ihtiyaçlarına cevap verir.

PLC ve HMI özelliklerini bir arada bulunduran HMC (HMI + Controller) ile artık kartezyen robot uygulamaları çok kolay. Kaynak kodları ücretsiz sunulan PLC programı ile kod yazmadan kartezyen robotunuzu devreye alabilirsiniz. İhtiyacınıza göre kendi makrolarınızı geliştirebilir, HMI ekranında Delta DOPSoft ile düzenlemeler yapabilirsiniz. HMC ile uyumlu Delta kompakt servo sürücü ASDA-M-F sayesinde tek cihaz ile 3 eksen sürebilirsiniz. Böylece en az kablolama, düşük maliyet ve kısa zamanda devreya almanın yanında panonuzda da yer kazancı sağlayarak projelerinizi müşterilerinize sunabilirsiniz. HMC, 2 veya 3 boyutlu istifleme, paletleme, Pick&Place, CNC veya plastic enjeksiyon makinelerine yükleme boşaltma, IML uygulamaları için geliştirilmiştir. HMC ile DMCNET haberleşme sayesinde 12 eksene kadar uygulama yapabilir, I/O modülleriyle otomasyon altyapınızı oluşturabilirsiniz.

PA / PS Series

Yüksek teknoloji imalat teknikleri kullanılarak üretilen Delta Planet Redüktörler hareket kontrol uygulamalarının vazgeçilmez gereksinimleri olan hassasiyet, verimlilik ve dayanıklılık ihtiyacını en iyi şekilde sağlar. Standart boşluklu PA ve düşük boşluklu PS serisi olarak sunulan planet redüktörler takım tezgâhları, gıda işleme & paketleme, ahşap işleme gibi birçok sektörde kullanılmaktadır.

DRV70L / DRV90L Serileri

Delta, yüksek teknoloji ürün gamının yeni üyesi eklemli robotlar ile Akıllı Fabrikalar konseptine artık daha fazla katkıda bulunuyor. Yüksek hız ve hassasiyet gereksinimlerini sağlayan DRV Serisi 6 Eksen Robotlar, düşük çevrim sürelerinde üretim kapasitenizin artmasında destek olur.

DRS40L / DRS60L Serileri

Delta Robot ailesinin SCARA robot sınıfının üyeleri DRS40L ve DRS60L ile küçük parçaların montajı, transferi, paketleme, lehimleme, vidalama gibi birçok uygulama için ekonomik ve pratik çözümler sunar. Yüksek hassasiyet ve tekrarlanabilirlik kriterlerini tam yetkinlik ile sağlayan DRS robotlar hız ve dinamizm konusunda zirvededir.