Sitemize Hoşgeldiniz.

VFD-L Serisi

VFD-L serisi dahili RS-485 Modbus haberleşmesi, din-raya montaj imkanı, dahili potansiyometre, entegre keypad ve ayarlanabilir taşıyıcı frekansı fonksiyonu gibi özellikleriyle düşük güç gerektiren uygulamalar için yüksek performanslı ve uygun maliyetli çözüm sunmaktadır.

VFD-EL / VFD-E Serileri

Sensörsüz vektör kontrollü AC mikro sürücü serileri VFD-EL / VFD-E esnek opsiyon kartlarına sahip modüler yapısı, dahili EMC filtresi, RFI anahtarı, yan yana montaj imkanı, aşırı yük koruması ve dahili potansiyometreye sahip tuş takımı ile üretilmiştir.

C200 Serisi

C200 serisi, yüksek performanslı açık ve kapalı çevrim FOC kontrolüne sahip bir mikro AC motor kontrol sürücüsüdür. CANopen ve Modbus haberleşmesi, frenleme ünitesi, PLC fonksiyonu, enkoder girişi ve pulse çıkışı gibi birçok özelliğe ve opsiyon kartı gerektirmeyen kompakt tasarıma sahiptir.

MS300 Serisi

Delta’nın yeni nesil sensörsüz vektör kontrollü AC mikro sürücü modeli MS300 sürücülerde EMC filtre, frenleme ünitesi, pulse giriş ve çıkışları, çoklu motor kontrolü gibi bir çok özellik dahilidir. Aynı zamanda eski kompakt serilere göre %40 küçültülmüş tasarımı ile kurulum alanını en efektif şekilde optimize eder ve 50°C sıcaklığa kadar güç düşümü olmadan çalışma özelliği ile en zorlu şartlarda kullanılabilir.

C2000 Serisi

C2000 serisi, yüksek performanslı açık ve kapalı çevrim FOC kontrolüne sahip üst seviye ağır şart AC motor kontrol sürücüsüdür. Aynı anda enkoder, haberleşme ve ilave I/O kartları takılabilen modüler tasarımı, düşük arıza oranı ve rekabetçi fiyat avantajıyla müşterilerine sadece yüksek verimlilik değil aynı zamanda küresel pazarda rekabet edebilecek en ideal çözümü sunmaktadır.

CP2000 Serisi

CP2000 serisi fan ve pompa uygulamaları için tasarlanmıştır. 8 pompaya kadar eş yaşlandırmalı çoklu pompa kontrol fonksiyonunun yanı sıra PID kontrolü, flying start, frekans atlama, yangın ve by-pass modu, dahili BACnet haberleşmesi, opsiyonel ilave I/O ve haberleşme kartları gibi özellikleri ile en yüksek seviyede verimlilik ve enerji tasarrufu sağlar.

CFP2000 Serisi

HVAC, su ve atık su uygulamaları için özel olarak geliştrilen CFP2000 serisinde tüm ihtiyaçlarınız bir araya toplanmıştır. Dahili EMC filtre, harmonik filtre, yüksek IP koruması, opsiyonel ilave I/O, haberleşme kartları ve giriş şalteriyle pano ihtiyacını ortadan kaldırarak yer ve maliyet tasarrufu sağlar.

C2000 / CP2000 Panolu Sürücü

Delta C2000 ve CP2000 model sürücüler panolama seçeneğiyle temin edilebilmektedir. Endüstriyel uygulamalar için özel dizayn edilen panolu sürücüler ile kaliteden ödün verilmeden üretici garantili özel çözümler sağlanır.

AFE2000 / REG2000 Rejeneratif Üniteler

Rejeneratif üniteler geleneksel frenleme direncinin yerini alan kompakt dizaynları sayesinde kolay kurulum imkanı sağlar

APF2000 Aktif Güç Filtresi

APF2000 aktif güç filtresi akımını izler, eş zamanlı olarak harmonikleri filtreler ve lineer bir akım sağlar. Ayrıca, güç faktörünü düzeltir ve reaktif gücü kompanze eder

SVG2000 Statik Var Jeneratörü

SVG2000 statik Var kompanzasyon sistemi dinamik olarak bağlantı noktasında ihtiyaç duyulan tam reaktif güç değerini sağlar ve böylece kusursuz reaktif güç kompanzasyonu elde edilmiş olur. Ayrıca belirli derecedeki harmonikleri filtreleyerek güç kalitesinin arttırılmasına yardımcı olur.

VFD-ED Serisi

Asansör uygulamaları için özel olarak tasarlanmış olan VFD-ED serisi yüksek güvenlik, verimlilik ve sürüş konforu için gerekli tüm yazılımsal ve donanımsal özelliklere sahiptir. Delta, global ve yerel teknik destek ağı ile birlikte yüksek performanslı insan ve yük asansörleri için en güvenilir çözümü sunmaktadır.

VFD-DD Serisi

VFD-DD serisi, kusursuz açma/kapama ve koruma fonksiyonları içeren üstün özellikleriyle birinci sınıf asansör kapı kontrol sürücüsüdür.

HES (Hibrit Enerji Sistemi) Serisi

Plastik enjeksiyon makinaları için özel üretilen HES serisi sistemin ihtiyacına göre basınç ve debi kontrolü yaparak, pompa ve motorun sürekli çalıştığı geleneksel yöntemlere göre %79’a kadar varan enerji tasarrufu sağlar.